sobota, 8 października 2011

Mój zabytkowy samochód

Chciałem się z Wami podzielić moją radością jaką jest nabyty przeze mnie samochód Opel Kadett C wersja limo z roku 1976.

Kupiłem go od Pani, która ma ponad 90 lat. Była posiadaczką sporej ilości aut, toteż mój samochód był  w bardzo dobrym stanie (100 % oryginalnych części). Jedyne zastrzeżenia miałem pod adresem lakieru jak i blachy. Jak wiadomo Nasi sąsiedzi za zachodniej ściany nie potrafią lub nie chcą dobrze dokonywać napraw blacharsko-lakierniczych. Dlatego zdecydowałem, ze mojego Opelka oddam w ręce zaprzyjaźnionego kolegi, który z autami potrafi robić cuda. Jestem bardzo szczęśliwy, że nabyłem taki oto samochód, gdyż jazda nim pozwala mi się cofnąć do czasów, kiedy święcił on swoje triumfy. Jazda takim samochodem daje dużą frajdę,     i powiem szczerze, że ludzie się za mną oglądają. Czasami zadają pytanie: za ile chciałby Pan sprzedać swój samochód?. W niedługim czasie postaram się dodać link ze zdjęciami mojego skarbu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz